Webinarium drugiej AMBASADOR Amgen Teach

Już 28 maja o godzinie 19:00 Pani Aleksandra Kwiek zabierze wszystkich nauczycieli przedmiotów przyrodniczych w niesamowitą przygodę...

dlaczego warto?

Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych bardzo chętnie uczestniczą w szkoleniach. Szczególnie lubimy, kiedy zajęcia odbywają się na sposób warsztatowy, dotyczą doświadczeń i przepełnione są radami praktyków - osób, które wcześniej przetestowały prezentowane pomysły. Jeśli doświadczenia wykraczają poza podstawę programową, sami wiele się uczymy. Już podczas szkolenia myślimy w jaki sposób wpleść prezentowane treści we własną pracę.

Szkolenie z AMBASADOREM - dokładnie tego nam potrzeba!

Kim jest ta wspaniała Osoba?

Jest zoologiem, studiowała biologię w Gdańsku. Zanim została nauczycielką biologii i chemii, pracowała w Sanepidzie i różnych firmach, związanych z nowoczesną edukacją, gdzie była odpowiedzialna za opracowywanie lekcji nauki.

Pani Kwiek jest szczególnie zainteresowana badaniami nad IBSE. Uczestniczyła i sama prowadziła już warsztaty w ramach programu Amgen Teach. Jest zwolenniczką metodologii IBSE, twierdzącą, że „IBSE umożliwia zrównoważoną naukę, gdzie uczniowie mogą odpowiadać na proste i złożone pytania naukowe za pomocą eksperymentów”. Zamierza wymyślić nowe eksperymenty w celu połączenia biologii i chemii.

Data szkolenia, temat i miejsce

webinarium odbędzie się 28 maja (wtorek)

godziny?  19:00 – 20:00

temat? metody IBSE na lekcjach biologii i chemii;
przykładowy scenariusz lekcji – Detektywi DNA;
film z doświadczeniem.

ile kosztuje szkolenie? jest darmowe

czy otrzymam certyfikat? tak

 

co robi Pani Kwiek ponadto?

Jej działania prezentują filmy przedstawione poniżej.